Lot # 729
CINA Yuan shih Kai - Dollar (1914) "engraver GIORGI" - diam. 39,0 mm. - peso 26,9 g. - Kann 642a - Sigillata NGC (MS 61) - L&M 859. RRR AR SPL/q.FDC