Lot # 324
CARLO ALBERTO (1831-1849) - 100 Lire 1834 - Torino - Tiratura 37.232 - Pagani 139. AU BB+/q.SPL
Starting price: € 1'100
Number of bids: 10
Sold: € 2'000