Banner Hatria Numismatica Asta 16
Lot # 89
Giovanni D'Aragona (1458-1479). Messina. Denaro MI dorato gr. 0,41. Probabile falso d'epoca. BB
Starting price: € 50
Minimum bid: € 50
Closing on: 2024-10-20 15:30:00 Roma time