Banner Hatria Numismatica Asta 16
Lot # 75
Martino I D'Aragona (1401-1409). Messina. Denaro MI gr. 0,67. Spahr, manca; DBS (D'Andrea, Bonanno, Santone), 300. Raro. BB-SPL