Banner Aurora 32
Lot # 22
Mantova, Francesco III Gonzaga (1540-1550), Mezzo Giulio, RR MIR-498 Ag 23,5 mm 1,69 g, BB-SPL
Starting price: € 300
Current bid: € 300
Closing on: 2024-10-09 08:00:00 Roma time