XVIII/XIX Secolo. Crocefisso di Sirolo / Madonna di Loreto. Ag. Gr. 19,35. Ø mm 40x36. BB+.
€ 100
Minimum bid: € 100
Closing on: 2024-05-30 00:00:00 Roma time