Banner San Martino Asta 1
Lot # 493
Repubblica di Genova. Dogi Biennali III Fase (1637-1797). 8 Lire 1795. Ag. Gr. 32,82. MIR# 309/3. BB/SPL, ex Asta Varesi 80, lotto 171.
Starting price: € 500
Minimum bid: € 500
Closing on: 2024-05-30 00:00:00 Roma time
Watch Share on Facebook