Banner Nomisma 37 E-Live
Lot # 315
FIRENZE Ferdinando III (1814-1824) 10 Soldi 1821 - MIR 439/1 AG (g 1,87) R Macchie al R/. SPL+/FDC
Starting price: € 100
B.P.: 21.63%
Closing on: 2024-10-21 11:00:00 Roma time