Banner Nomisma 37 E-Live
Lot # 521
NAPOLI Murat (1808-1815) 2 Lire 1813 - Nomisma 742 (g 10,00) AG RR Colpetti al bordo. BB-SPL
Starting price: € 200
B.P.: 21.63%
Closing on: 2024-10-21 11:00:00 Roma time