Banner Artemide LVI
Lot # 750
Carlo Emanuele III (1730-1773). Scudo da 6 lire 1757. Biaggi 811c; Simonetti 33; MIR (Savoia) 946c; Mont. 166. AG. 44.00 mm. R. Bel BB/qSPL.